Vitaj na ceste zmeny

Služby

Individuálny životný koučing

O čom to je? Čomu sa najčastejšie venuje?

Vzťahy si vyžadujú stálu pozornosť. Keď sa im prestaneme venovať, ľahko sa začnú kaziť.  Ak niečo funguje dobre, berieme to ako samozrejmosť, zaskočí nás väčšinou až problém. Žiarlivosť, nenaplnené túžby, manipulácia, nevera, hádky, nefungujúca komunikácia, odcudzenie… Zbadajte ich včas a spolu nájdeme riešenie.

Sebavedomie, problém skoro každého z nás. Vytvorenie si reálneho obrazu o sebe, nie je ľahké. Pri porovnaní so všetkými ideálmi, ktoré sa nám prezentujú na každom kroku, nie je nič neobvyklé, že sme plní komplexov a pocitov menejcennosti. Je čas oslobodiť sa a pozrieť sa na seba vlastnými očami. Ako si teda utvoriť zdravý obraz o sebe? Skúsime hľadať spolu.

Aký má život zmysel? Čo by som chcel/a robiť? V čom nachádzam šťastie? Ťažké otázky. Kým len víria v hlave, nevieme nájsť tie najlepšie odpovede. Budem sa s vami o tom rozprávať a pomôžem vám uvedomiť si, čo sú pre vás pravé hodnoty a nájdete vlastnú cestu k osobnej slobode a sebarealizácii.

Biznis koučing

Pomáha byť autentickým v práci, či biznise.

Individuálny biznis koučing – účinný nástroj osobného rozvoja manažérov a zamestnancov.

Pomáha nachádzať osobnú silu na dosahovanie cieľov, nové stratégie riadenia, efektívne postupy v práci, odbúravať stres. Koučing je o práci so sebou pre každého, kto sa zamýšľa nad svojimi hodnotami, prioritami a chce riešiť otázky svojho smerovania, sebauvedomenia, balansu medzi prácou a súkromím, alebo ochrany pred vyhorením.

Tímový koučing – otvára nové komunikačné kanály v kolektíve a zefektívňuje spoluprácu.

Koučovanie tímov poskytuje riešenia pracovných problémov priamo vo svojom procese, výsledkom koučingu sú konkrétne kroky, ktoré vedú k požadovaným cieľom. Koučovanie tímov zvyšuje angažovanosť tímu a pomáha pri riešení konfliktov.

O procese

Úvodné stretnutie, na ktorom sa zladia potreby klienta a ponuka kouča s krátkou ukážkou, trvá 45 minút.

Štandardné, individuálne sedenie trvá 60-90 minút, priemerný počet stretnutí vedúcich k úspešnému dosiahnutiu cieľa je 5-7. Odporúča sa jedno stretnutie za 2-4 týždne. Všetko je ale individuálne. Niekedy stačí jeden rozhovor, aby ste si uvedomili, čo je pre vás najdôležitejšie a čo potrebujete urobiť.

V ponuke aj online koučing.

Miesto stretnutia: Centrum Vitaja, Gunduličova 8, Bratislava